Pielęgnacja skóry niemowląt

Wszystkie artykuły dla niemowląt, jakie znajdują się w ofercie Johnson”s Baby są sporządzone wyłącznie z naturalnych składów i dostosowane do delikatnej i bardzo drażliwej na podrażnienia skóry dziecka. Są one całkowicie bezpieczne w stosowaniu, co zostało wielokrotnie potwierdzone niezależnymi badaniami ekspertów.

Asortyment jest podzielony na kilku grup produktów, które służą do odmiennych czynności, ale wszystkie mają na celu pielęgnację i nawilżanie skóry dziecka, jak też nadawanie jej specjalnej warstwy ochronnej, która zabezpiecza przed drobnoustrojami i bakteriami. Artykuły dla niemowląt tworzone przez Johnson”s Baby to na przykład środki służące do mycia i kąpania maluchów, które powinno być przeprowadzane codziennie, szczególnie w pierwszych miesiąc życia dzieci. Wśród tego typu środków znajduje się mydło w płynie, które doskonale usuwa zabrudzenia ze skóry.

Dostępne są też płyny do mycia ciała, płyny do kąpieli z bąbelki, jak również mydła zwierające proteiny mleka. Wszystkie te środki zawierają substancje natłuszczające skórę, na przykład olejek migdałowy, glicerynę lub lanolinę. W przypadku niewielkiej liczby włosów mogą one być także stosowane do ich mycia. Płyny z bąbelkami są dodatkową atrakcją dla maluchów, które zazwyczaj bardzo je lubią.

Inne artykuły dla niemowląt są wykorzystywane przy przewijaniu dzieci i służą do pielęgnacji skóry, w miejscach, gdzie styka się ona z pieluchami. W tej kategorii produktów znajdują się chusteczki nawilżające, pielęgnacyjne i oczyszczające, a także kremy przeciwko odparzeniom. Chusteczki oczyszczające są przydatne przy zmianie pieluchy i służą do oczyszczania skóry podczas wykonywania tej czynności. Nie zawierają one alkoholu, jak też żadnych substancji zapachowych. Dzięki zastosowaniu metody No More Tears zapewniającej maksymalną łagodność mogą być one stosowane także w przypadku skóry narażonej na atopowe zapalenie skóry.

Produkty dla niemowląt

Chusteczki nawilżające są nieocenione przy podróżach, wizytach u lekarza, czy spacerach, a więc wówczas, gdy nie ma możliwości skorzystania z wody i innych domowych środków czyszczących. W przypadku ich nasączenia balsamami lub mleczkiem, są one jeszcze bardziej delikatne i mają lepsze właściwości nawilżające. Ważne jest również to, że nie powodują one podrażnień, a także likwidują te, które już powstały. Dobrą jakość chusteczek można poznać po ich miękkości, niewielkim perfumowaniu, a także niesklejaniu się przy ich wyciąganiu z opakowania.

W przypadku odbywania spacerów z dzieckiem rodzice powinni też stosować kremy chroniące przed zimnem, wiatrem i innymi warunkami atmosferycznymi. Kremy zabezpieczające Johnson”s Baby doskonale chronią przed wysuszającym wiatrem oraz wilgotnym powietrzem mogącym powodować przeziębienia. Kremy dostarczają też skórze niezbędnych witamin, w tym witaminy E, jak i minerałów. W słoneczne dni dobrze jest posmarować dziecku twarz kremem z filtrem, by nie dochodziło do oparzeń. W ofercie są również maści do smarowania na noc, które pomagają dzieciom w spokojnym śnie.

http://www.johnsonsbaby.com.pl/products

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *