Nawilżający żel pod prysznic i do kąpieli.

Kosmetyki No Comments

Niezwykle ważne w codziennej pielęgnacji jest skuteczne nawilżenie skóry. Dzięki temu nie traci ona swojej elastyczności, pozostaje giętka i zachowuje zdrowy wygląd na dłużej. Do nawilżenia skóry służą wszelkiego rodzaju mleczka i balsamy, jednak doskonale sprawdza się w tej roli także nawilżający żel pod prysznic. Nie wszystkie żele do kąpieli posiadają właściwości nawilżające. Nie wszystkie składniki w kosmetykach myjących mają działanie nawilżające, niektóre działają dokładnie odwrotnie, należy do nich na przykład rumianek. Wybór dobrego żelu myjącego o właściwościach nawilżających, znacznie poprawi kondycję naszej skóry, bez konieczności używania dodatkowo po kąpieli balsamów czy mleczek do ciała.

Nawilżający żel pod prysznic

Godną polecenia propozycją dla kobiet o skórze mające tendencje do wysuszania są żele z serii le-petit-marseillais. Delikatny żel pod prysznic z białą brzoskwinią i nektarynką wzbogaci naskórek w optymalne składniki zapewniając długotrwałe nawilżenie. Lekka i łagodna formuła, brak obciążających i zatykających pory składników, odpowiednio dobrana proporcja dobroczynnych ekstraktów – to wszystko sprawi, że wyjdziesz spod prysznica idealnie nawilżona, czysta, pachnąca i świeża. Biała brzoskwinia nadaje produktowi naturalnych właściwości zmiękczających, natomiast dodatek nektarynek tonizuje i dokładnie oczyszcza warstwy naskórka. Owocowa fuzja zapachów nektarynek i brzoskwiń na długo pozostaje odczuwalna na ciele tworząc orzeźwiającą aurę.

Można usłyszeć opinie, że mydła i żele z reguły działają wysuszająco, i faktycznie w wielu przypadkach, poprzez stosowanie w nich pewnych substancji, tak jest. Jednakże nawilżający żel pod prysznic biała brzoskwinia i nektarynka z serii Le Ppetit Marseillais to produkt zupełnie innowacyjny, łączący nawilżające właściwości balsamów i olejków. Codzienne korzystanie z tego żelu w widoczny sposób przejawi się w kondycji skóry, przełoży się na jej gładkość i zdrowy wygląd. To kosmetyk dla kobiet, które oczekują od żelu czegoś więcej niż tylko podstawowych funkcji.

http://www.le-petit-marseillais.pl/zele-pod-prysznic/delikatny-zel-pod-prysznic-le-petit-marseillais-biala-brzoskwinia-i-nektarynka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *